Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Tasarım

Web Tasarım

Yaptığımız İşler

Blog

Web Sitesi Yayına Başladı » Erzurum Web Tasarım Erzurum İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün yeni WEB Sitesi yeni tasarımı ile yayına başladı.
Web Sitesi Yayına Başladı

Web Sitesi Yayına Başladı

Ana Kategori : Blog, Kategori : Erzurum Haberleri
Erzurum Haberleri Web Sitesi Yayına Başladı Erzurum İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün yeni WEB Sitesi yeni tasarımı ile yayına başladı.
Erzurum Web Tasarım +90 212 212 35 17


Turizm Bakanlığı'nın illerin tanıtılması amacıyla belirlenen proje kapsamında Erzurum İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nün yeni WEB Sitesi yeni tasarımı ile yayına başladı.

Amaçlarının öncelikle Erzurum İlinin tanıtımına önem vermek olduğunu, kültür turizmi, spor turizmini içeren geniş kapsamlı WEB sitesinin profesyonel bir şekilde tasarımının yapılarak hizmete girdiğini açıklayan Erzurum İl Kültür ve Turizm Müdürü Cemal Almaz, "Öncelikli olarak yeni kurduğumuz Web Sitesini, Kültür ve Turizm Bakanlığı; kültürel değerleri yaşatmak, geliştirmek, yaymak, tanıtmak, değerlendirmek ve benimsetmek, tarihi ve kültürel varlıkların tahribini ve yok edilmesini önlemek, yurdun turizme elverişli bütün imkanlarını ülke ekonomisine olumlu katkı sağlayacak şekilde değerlendirmek, turizmin geliştirilmesi, pazarlanması, teşvik ve desteklenmesi için gerekli önlemleri almak, kültür ve turizm konularıyla ilgili kamu kurum ve kuruluşlarını yönlendirmek ve bu kuruluşlarla işbirliğinde bulunmak, yerel yönetimler, sivil toplum kuruluşları ve özel sektör ile iletişimi geliştirmek ve işbirliği yaparak yaz ve kış turizmin gelişimine katkı sağlamak olacak.

'Kültür ve Tarih Şehri Evliyalar Beldesi Doğa ve Kış Sporları Merkezi' sloganı ile açılan sitemize başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın Dadaşlarla Bar tutarken fotoğrafını siteye ana kapak fotoğrafı olarak kullandık. Sitemizde ilçelerimizin tarihi ve kültürü tanıtımı ile birlikte Erzurum Kongresi, Ermeni Mezalimi, Dadaşlar Bar Oyuncu, Cirit, Tarihi Eserlerimiz ile ilgili yayınların WEB Sitesinde Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca ve Japonca dilinde hazırlanarak hizmete girdi" dedi.


/kaynak:Haberler