Erzurum Web Tasarım » Kurumsal SEO » SEO Uzmanı, Danışmanı ve Hizmeti Erzurum Web Tasarım, kurumsal SEO hizmeti, Erzurum SEO uzmanı, SEO danışmanı, SEO çalışması ve SEO paketlerini buradan inceleyebilirsiniz.
Erzurum Web Tasarım » Kurumsal SEO » SEO Uzmanı, Danışmanı ve Hizmeti
İletişim 0536 580 37 57 / Mobil Görünüm
Sosyal İletişim Kanallarımız Cumhuriyet Cd. Kemeraltı Sk. Erzurum +90 212 212 35 17 Erzurum Web Tasarım Logo

Kurumsal SEO

Kurumsal SEO Erzurum Web Tasarım, kurumsal SEO hizmeti, Erzurum SEO uzmanı, SEO danışmanı, SEO çalışması ve SEO paketlerini buradan inceleyebilirsiniz.
,  Ana Kategori : Web Tasarımı,  Kategori :  Web Tasarım  Tarih :  3.12.2018       Google Plus      
Cumhuriyet Cd. Kemeraltı Sk. Erzurum +90 212 212 35 17 Erzurum Web Tasarım

Erzurum Web Tasarım Logo

Kurumsal Web Tasarım

Erzurum Web Tasarım ve iştariki olduğumuz Etkin Patent gibi, başta Google başta olmak üzere arama motorlarında üstünlük kazanmak için kurumsal SEO hizmeti kapsamında SEO uzman ve SEO danışmanları çoğalmakta, gittikçe artan online SEO araçları nedeniyle web tasarım SEO uygulama ve SEO optimizasyonları istekleri çoğalmakla birlikte bu hizmeti karşılamak isteyen şahıs ve şirketlerin sayısı da doğal olarak artmaktadır.

Erzurum Web Tasarım olarak SEO uzmanı veya SEO danışmanı önemli bir bilgi birikim ve deneyimin yanı sıra gelecek öngörüleri de güçlü, sezgileri kuvvetli olması gerektiğine inanmaktayız.

SEO hizmeti veren yüzlerce şahıs hatta firma sadece backlink diye tanımlanan dışardan referans link alınmasını SEO optimizasyonları niçin yeterli görmektedir?

Oysa gerçek anlamda -özelliklede kurumsal seo çalışması için sadece teknik bilgi ve gayretli çalışma yetmediği gibi, organik aramalarda istenen kelimelerde üst sıraları yakalamak için gereksiz ve hatta kurum; marka ve şirkete zarar vermesi kuvvetli sayfa, blog, forumlarda link edinme çabası da ( kısmende olsa web tasarım seo çalışması için yarar sağlasa bile,) marka ve kurum imajına kalıcı zarar verilebilir.

Sadece yurtiçi değil yurtdışında da sayıları milyonlara varan seo uzman ve danışmanları var ve bunlar her gün müşterilerine verdikleri SEO hizmeti kapsamında milyonlarca sayfa, blog ve forumlarda tanıtım yazısı, makale ve link çalışması yapmaktadırlar.

Bir an düşünün her gün ve dünyanın dört bir yanında kurumsal SEO kapsamında binlerce  seo uzmanı ve seo danışmanları yazılar yazdığına göre internet mecrası şimdiden çöplüğe dönmüş veya dönmek üzeredir. Öyle ya her gün aynı mantıkla binlerce yazı, farklı web sayfalarında yayınları nedeniyle Google başta olmak üzere arama motorlarının liderleri bunların tedbirini de almak zorundadır.

Yani siz bugün için aldığınız kurumsal SEO hizmeti kapsamında kısmen de olsa web sitenizin iyileştirilmesine sevinebilirsiniz ama internette yazılan hiçbir şey silinmediğine göre şu anda kurum ve marka adına üstelik hiç sizinle ilgilisi olmayan kimi durumlarda uygunsuz içeriklerin olduğu bloglar, web sayfaları ve forumlardaki yayınların bir gün tersine size zarar vermeye başlarsa bugünkü harcamalarınızın binlerce kat fazlasını ödeseniz bile bu içerikleri kaldıramayabilirsiniz.

Bilindiği gibi haklı haksız kurum ve markaların itibarların zarar veren haber ve içerikler üstelik mahkeme kararı olsa bile ilgili yayınları kaldırmak çok zor olmaktadır. Dolayısıyla yayınlamak çok kolay yayından kaldırmak oldukça güç ve çok pahalı olduğunu mutlaka göz önünde bulundurmanız gerekmektedir.

Marka Şehir Erzurum” Projesi kapsamında oluşturulan her yeni marka tescil,  Kurumsal Web Tasarım, Kurumsal Kimlik Tasarımı ve  logo tasarım projeleri “Erzurum Web Tasarım” dahil şimdilik 70 adet (çok yakında yayına verilecek projelere ait 1.000 dolayında web sayfası)  “Marka Şehir” proje sayfalarında (BURADAN inceleyebilirsiniz.) yayınlanarak markalaşmanıza ve yeni pazarlar bulmanıza katkı sunulmaktadır.  
 
Örneğin bu yıl trend olan, çok konuşulan ürün ve hizmetler hakkında binlerce sayfada, binlerce marka ve şirket adına içerik paylaşıldığını varsayalım. Her gün trendler, talepler, istekler hızla değiştiğine göre ürün, marka ve şirketinizin önceden paylaşılmış ama tabiri caizse modası geçmiş hatta kimi durumlarda itici gelen bir içerikle kullanıcı karşılaştığında  sayfanızı ziyaret etmeyeceği gibi imajınız da önemli ölçüde zayıflatacaktır.

Erzurum Web Tasarım olarak özellikle kurumsal SEO danışmanlığında en önemli unsur, kontrolü sizde olan, güncelleyebileceğiniz ve/veya yayından kaldırabileceğiniz web siteleri, blog ve forumlarda ilgili SEO araçlarının kullanılması gerekmektedir. Kendiniz veya kısmen bu konuda eğitim alan bir çalışanınız mutlaka görevlendirilmesini önermektedir.

Web tasarım SEO çalışmaları oldukça dikkat çekmekte ve gün geçtikçe sıklıkla talep görmektedir. İnternet üzerinde Web tasarım SEO aramalarında binlerce makale, inceleme ve rehber bulmak mümkündür. Bunların içinde gerçekten web tasarım SEO danışmanları, profesyoneller olduğu gibi, sadece okuduklarından yola çıkarak her meslekte olduğu gibi faydadan çok zarar verebilecek uzman görünümde amatörlere de rastlamak mümkündür.

Erzurum Web Tasarım olarak,  temel web sitesi SEO çalışması için gerekli en temel bilgileri paylaşmanın yanı sıra, gelecek öngörüsü üzerine konumlandırılmış yaratıcı projeler için de katkı sunmak istemekteyiz.

Öncelikle Web Tasarım SEO uyumu için yeni web ve HTML teknolojilerine uygun web tasarım kodlama, özellikle ve mutlaka mobil ve tablet cihazlara uyumlu (responsive tasarım) tasarım olması,  dahası Google AMP teknolojilerine uygun özel mobil sayfa, web ara yüzünde kullanılan görseller ve renklerin birbirleriyle uyumlu, açık, net, anlaşılır, sayfada kolay gezinmeyi sağlayacak iyi bir navigasyon ve en önemlisi de kullanıcın dikkatini ve ilgisini çekebilecek işin uzmanı tarafından hazırlanmış içerikler oldukça önemlidir.

Erzurum Web Tasarım” ve İştiraki olduğu Etkin Patent en yeni teknolojileri kullanarak her zaman ayırt edici, katma değer üretecek yaratıcı projeler üreterek markalaşmanıza ve yeni Pazar ve müşterilere daha kolay erişmenize maksimum katkı sağlamaktadır.

Erzurum Web Tasarım | SEO Uzman Önerileri


Alan AdıI (Marka İsmi)


Her şeyden önce ürün, hizmet veya kurum ve/veya sadece proje için alan adı seçimi oldukça önemlidir.

Öncelikle ilgili alan adı özgün olmalı ve kullanılacak olan ürün ve hizmetler bakımından tescil kriterlerine sahip olmalı ve mutlaka marka tescili yapılarak koruma altına alınmalıdır. Aksi takdirde bugün onlarca olan diğer alan adı uzantıları ve/veya (- vb) işaretler ve/veya  harf ve sözcükler eklenerek yüzerce taklit web sitesi yapılmasına engel olunamaz.

Ziyaretçi: Sayfa hazırlanırken en önemli kriteri ziyaretçilere uygun, ilgisini çekebilecek, sayfada kalabilecek , bir başkasına önerilebilecek niteliklerde olmalıdır.

Kolay okunabilir, anlaşılabilir, değer verilen ve sonraki günlerde yine ziyaret edebilecek değerde  içeriklerin barındırması halinde inanılmaz avantajlar sağlayacaktır.

Robots Txt: Google ve diğer arama botları için kılavuz bir dosya olan Robots.txt dosyası mutlaka bulunmalıdır.

Canonical url : Birbirlerine benzeyen sayfaların tek bir linke yönlendirmesiyle özgünlük kazandırıldığı gibi, kopya içerikten de korunmasını sağlar.

Heading Tagları : Başlık etiketlerini tanımlamaktadır. Doğru bir hiyerarşi kurulduğunda, organik sıralamalarda oldukça avantaj sağlamaktadır.

Site haritası: Web sayfanızın daha hızlı indexlenmesini sağladığı gibi, sorunlu linkelerin de daha kolay tespit edilmesini ve düzeltilmesini sağlar.

Hız Testleri: Web sayfanızın hızı  mümkün olduğunca yüksek olmalıdır. Özellikle Google başta olmak üzere arama motorları mobil cihazlarda daha kolay yüklenilmesi için hızlı yüklenen sitelere oldukça değer vermektedir.

Backlink : Web sayfanızdaki içeriklerle  benzer konularda sayfalardan edinilecek backlinkler oldukça kıymetlidir. Dahası bunu sizin değil de bir başkası tarafından gerçek anlamda verilmiş olması halinde çok daha değerli olmaktadır.

Sosyal Medya ve SEO: Sosyal medya bugün olduğu gibi gelecekte de oldukça önemli bir mecra olmaya devam edeceği gibi, sosyal medya kullanımı ve paylaşımların bilinçli, bir plan ve proje kapsamında yapılması önemli avantajlar sağlamaktadır.

Domain uzantısı ve Yaşı: Domainin karakter sayısı, uzantısı, kullanılan işaretler ve yaşı arama motorlarının değerlendirmelerinde önemli yer tutmaktadır. Özelikle çok uzun alan adları kullancılar ve arama motorları için tercih edilebilir alan adları değillerdir. Alan adı mutlaka marka niteliğinde yani güçlü marka vaatlerini  taşımalıdır.

Sonuç : Yaptığımız projeler, referanslarımız ekibimiz, her bir konusunda uzman çözüm ortaklarımızla özgün ayırt edici ve sizlere yatırımın fazlasıyla karşılığını alabileceğiniz web tasarım proje ve uygulama arıyorsanız sizleri ağırlamak için ofislerimize bekliyoruz

Kurumsal SEO

Hızlı Araştırma ve Başvuru Formu
MUTLU MÜŞTERİLER
Markalarımızın tescili ve tüm patent işlerimizde çözüm ortağımız Etkin Patent ile çalışıyoruz. Bizden çok markalarımıza sahip çıktığını ve titizlikle takip ederek bizleri yönlendirdiklerini söyleyebilirim. Etkin Patent ile tanıştıktan sonra diğer rakip şirketlerinden ne kadar farklı olduklarını anladık. Bizim için en önemli farkları, amaçlarımızı gerçekleştirirken sadece bizim işimizi ifa eden değil aynı zamanda büyük resmi göstererek bize yolumuzda ışık tutan bir ortağa dönüşmeleridir. Bu kalite ile herkesin tanışmasını isterim


E-Bülten